GALERII

Sindi Tuletõrje Seltsi liikmetel on põhjust olla uhke ja õnnelik mitmel põhjusel. 22. septembril 2020 pälvis juhatuse liige ja seltsi eestvedaja Margo Lääts kõrge Päästeameti autasu – Päästeteenistuse Medali.

Sindi Tuletõrje Seltsi liikmed on õnnelikud, et Margo meie seltsi eestvedaja on. Ilma temata poleks ka ühing nii tugev ja aktiivne kui ta seda hetkel on. Suur tänu ja palju õnne!

Lääne päästekeskuse Eliitkomando 2023 võistlusel saavutas Sindi Tuletõrje Selts kolmanda koha.
Võistlusalade hulka kuulusid ohutu sõit, põhiliini hargnemine ja kodunõustamine.
Suur tänu korraldajatele põhjalikult ette valmistatud ja põneva päeva eest!

Eesti Vabariigi president Alar Karis tunnustas täna Tallinna botaanikaaias kodanikuühiskonna tegijaid ja vabatahtlikke, sealhulgas pärjati Rasmus aasta vabatahtliku tiitliga.
Oleme uhked!

20 jaanuar 2023


Madis Veltman foto

09.12.2021 pärjati Rasmus Lääne päästekeskuse aasta vabatahtliku tiitliga

16 märts 2022 pärjati Sindi Tuletõrje Seltsi liige Kristina Ojamäe-Lankov Pärnumaa Omavalitsuste Liidu poolt 2021. aasta sotsiaalvaldkonna toetaja tiitliga.
2019. aastal asutas Kristina koos abikaasa Raimoga MTÜ Korl Est, pakkudes puhastusteenust, millest saadavat tulu kasutab Kristina raskustesse sattunud inimestele ja (suur)peredele toidu, riiete ja muu vajaliku soetamiseks.
2020. aastal liitus Kristina Sindi Tuletõrje Seltsiga. Lühikese ajaga sai temast koos abikaasa Raimoga tulihingeline ennetusetandem. Kristina mõõtmatu südamesoojus, soov inimesi aidata ja ääretult suur empaatiavõime on koos hea suhtlemisoskusega teinud temast suurepärase kodunõustaja. Kodude ohutus ja turvalisus on Kristina südameasjaks ning ta annab endast alati maksimumi, et vajalikud ohutussõnumid iga inimeseni jõuaksid.
Oleme Kristina ja auväärse tunnustuse üle ääretult uhked!

28 november 2022 tunnustas siseminister Lauri Läänemets Sindi Tuletõrje Seltsi liiget Kristina Ojamäe-Lankovit kodanikupäeva aumärgiga.
26. novembril tähistatakse Eestis kodanikupäeva, millega tõstetakse esile tegusate ja ettevõtlike inimeste panust Eesti ühiskonna arengusse. Aumärgi saavad inimesed, kes on oma kogukonnas või ühiskonnas jätnud olulise jälje, edendades kodanikukasvatust, väärtustades kodanikuteadvust või tehes vabatahtlikku tööd oma kogukonnas.
Oleme väga uhked ja tänulikud, et saame nii erakordselt hea inimesega koos tegutseda!

30 september 2022 tunnustasid siseminister ja päästeameti peadirektor päästeteenistuse medaliga seltsi liiget Rasmust.
Suurepärase planeerimise abil leiab Rasmus kõige tihedamassegi päevakavasse aega panustamaks vabatahtlikku päästesse. Pühendunud vabatahtlikuna ei paista ta silma ainult päästeautoga sündmusele tõtates, vaid ka jäägitult ennetustööd rabades. Rasmuse mõtteselgus, tasakaalukus ja kiire otsustusvõime on asendamatud nii Sindi Tuletõrje Seltsi kui ka kogu piirkonna vabatahtliku pääste- ja ennetusvaldkonna arengus.
Rasmuse panus kogukonna turvalisuse ja ohutuse loomisel on hindamatu, Sindi Tuletõrje Selts on väga uhke!

Tori valla 4. aastapäeva kontsertaktusel anti Sindi Tuletõrje Seltsile üle Tori valla Aasta tegija 2021 tiitel.
On äraütlemata uhke tegutseda sellises kohas nagu Tori vald, kus vabatahtlikku päästeseltsi toetavad kohalik omavalitsus, ettevõtted ja kogukonna inimesed.
Siinses vallas pole KOOSTÖÖ sõnakõlks, vaid miski, mis kannab igat uut päeva. See innustab ka meid andmaks endast parimat siinse kogukonna ohutuse ja turvalisuse tagamiseks.

Pärnumaa arenduskeskus andis 26. novembril 2020 välja tunnustused tänavustele Pärnumaa silmapaistvamatele ettevõtetele ja vabatahtlikele.Vabakonna tunnustustest pälvis žürii eripreemia, särava Pärnumaa pere auhinna perekond Aaslaid, kes on aastate jooksul panustanud palju kogukonna toimetulekusse ja turvalisusse. Palju Õnne!

2016a. Pärnumaa vabatahtlikuks valiti Sindi Tuletõrje Seltsi aktiivne liige Marek Aluste

(foto:Mariliis Aluste)

2023 aasta koolitaja on Maret Kommer, kes häirekeskuse töö kõrvalt korraldab esmaabikoolitusi, õppusi ja võistlusi ning kelle tegevust väärtustas NKK keskjuhatus tänukirjaga.

VEEL PILTE MEIE TUGEVUSEST