1.mai toimus Sindis laat, mis on juba traditsiooniks saanud ka meie Seltsile. Terve esimese poole päevast veetis 10 pealine Seltsi liikmeskond laadal ja levitas ohutussõnumeid ning nõustas laadale tulnud kogukonna inimesi. Hea meel on tõdeda, et meie vabatahtliku päästekomando 32-aastane vene maastikukustutusauto GAZ-66 pakkus väiksematele laadalistele peaaegu sama palju rõõmu ja huvi kui meie kõrval asetsev karusell. Päeva jooksul käis meie juurest läbi ligi 200 inimest.
Peale laata panime päästeautole hääled sisse ning suundusime tammede istutamise üritusele, kus algselt oli meie ülesandeks Eesti 100. sünnipäeva puhul istutatud 100 tammepuu kastmine. Seekord meie abi siiski kastmisel vaja ei läinud kuna öine äikesevihm oli maapinna piisavalt märjaks teinud. Kuulasime paar lugu Ott Leplandilt ning suundusime Seltsi krundile, kus teise poole päevast usinalt ehitustöid tegime – ikka selleks, et saaks valmis Seltsi maja, kus veel paremini ühisüritusi ning ennetustööd teha. Rohkem pilte saadaval: https://photos.app.goo.gl/HmSChDMLToUFpv8H34

 

 

 

Similar Posts