Sindi Tuletõrje Seltsil oli igati meeleolukas nädalalõpp –
18. mail osalesid seltsi liikmed Merilin Aaslaid, Katariina Vaabel, Margo Lääts ja Renee Tammet Päästeameti seiklus-rogainil Käsmus. Aktiivne liikumine metsade ja mere vahel oli tore ja meeleolukas, peale läbitud 17,5 km oli selge, et Sindi Tuletõrje Seltsi liikmed on väga tublid sportlased!
19. mail kogunesid seltsi liikmed Inge Tarsalainen, Katariina Vaabel, Merilin Aaslaid, Tanel Kosk, Sander Lipp, Marek Aluste, Roman Lainesaar ja Aivar Kokkuta, et üheskoos viia läbi kodunõustamised Sindi linnas. Kolme pundi peale kokku külastati 10 kodu, kus räägiti tuleohutusest. „Aitasime inimestel kapipeal või sahtlis seisnud suitsuandurid uuesti lakke panna ja kontrollisime, et kõik elupäästvad andurid ka töötaksid. Üldjuhul võib öelda, et käidud kodudes oli vaatepilt positiivne ja inimesed hoolivad endast ja oma elukeskkonnast. Mõnikord jääb lihtsalt mõnest teadmisest ja tihti ka ajast puudu,“ kommenteeris seltsi liige Merilin, miks paljudel inimestel suitsuandurit laes ei ole.
Hiljem sama päeva õhtul kogunesid Seltsi liikmed uuesti ja seekord juba krundile, kus kinnitasime majandusaasta aruande ja pidasime üldkoosolekut. Kuna krundi peal veel maja ei ole, veetsime ühise aja seltsi ennetustelgi all, õnneks soosis ilm väljas istumist. Raamatupidaja andis põhjaliku ülevaate tehtud kuludest ja tuludest ning rääkisime, mida aasta esimese viie kuuga juba teinud oleme. Tehtud on palju ja veelgi rohkem ootab ees.
„Sellel aastal tahame suuremat rõhku panna seltsi maja ehitusele. Loodetavasti saame 2018. aasta talve vastu võtta juba seinade ja katuse all. Muidugi ei jää tähelepanuta ka ennetus, mida teeme sel aastal suure hooga. Käime infopäevadel oma kogukonnas ja viime läbi kodukülastusi,“ rääkis juhatuse liige Marek Aluste, seltsi 2018. aasta plaanidest.
Uued üritused ootavad juba ees 25. mai Paikuse lastekaitsepäeval, 26. mail Sindi suvealguse peol ja 1. juunil Tori lastekaitsepäeval. Kohtumiseni seal!

 

 

Similar Posts